^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Dziennik internetowy

o ewaluacji

Kalendarz

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

103052
DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj67
W tym tygodniuW tym tygodniu81
W tym miesiącuW tym miesiącu665
RazemRazem103052

Spotkanie rodzinno-formacyjne ww wrześniu 2015

 

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne rodziny na

rodzinno – szkolną

Mszę Świętą

celebrowaną przeze mnie (z kazaniem dla dzieci),

w najbliższą niedzielę

13 września o godz. 15.00

w naszym kościele

a po Mszy Świętej

na spotkanie (do świetlicy)

dla dzieci i rodziców (oddzielnie)

1. Rodzice spotkają się z ks. Marcinem i św. Piotrem (oczywiście w rozważaniu :) ) – dowiemy się, jak rozróżnić, co dla chrześcijanina jest sukcesem, a co porażką i zastanowimy się jak tego uczyć nasze dzieci

2. Naszych uczniów zapraszam na zabawę w cyklu „Podróżnicy w czasie”, gdzie będziemy konkurować podążając biblijnymi śladami Pana Jezusa

3. Przewidziana również jest dla dzieci strefa „przedszkolna” – ZABAWOWO i strefa CHILLOUT – dla „zmęczonych”

Spotkanie zakończymy (około g. 17.30) agapą przygotowaną przez klasę III, ale coś słodkiego zawsze mile widziane

KSP nabor

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Chrześcijańskie Granie

Relacja video z występów szkolnego koła muzyczno-instrumentalnego podczas Przeglądu "Chrześcijańskie Granie 2015", które odbyło się w kwietniu w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce" na Bielanach.

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.