^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Spotkanie rodzinno-formacyjne ww wrześniu 2015

 

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne rodziny na

rodzinno – szkolną

Mszę Świętą

celebrowaną przeze mnie (z kazaniem dla dzieci),

w najbliższą niedzielę

13 września o godz. 15.00

w naszym kościele

a po Mszy Świętej

na spotkanie (do świetlicy)

dla dzieci i rodziców (oddzielnie)

1. Rodzice spotkają się z ks. Marcinem i św. Piotrem (oczywiście w rozważaniu :) ) – dowiemy się, jak rozróżnić, co dla chrześcijanina jest sukcesem, a co porażką i zastanowimy się jak tego uczyć nasze dzieci

2. Naszych uczniów zapraszam na zabawę w cyklu „Podróżnicy w czasie”, gdzie będziemy konkurować podążając biblijnymi śladami Pana Jezusa

3. Przewidziana również jest dla dzieci strefa „przedszkolna” – ZABAWOWO i strefa CHILLOUT – dla „zmęczonych”

Spotkanie zakończymy (około g. 17.30) agapą przygotowaną przez klasę III, ale coś słodkiego zawsze mile widziane

NABOR NOWY

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.