^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Wycieczka kl. 5

Drugi dzień wyprawy uczniowie klasy 5 spędzili w Kazimierzu Dolnym podziwiając ślady dawnej historii oraz środowisko przyrodnicze okolic tego miasta – wąwozy lessowe. Wielką atrakcją tego dnia okazał się nie tylko spacer po mieście i poznawanie ciekawych obiektów, ale również zabawa w ,,wąwozie korzeniowym”, niepowtarzalna okazja do wyładowania nadmiaru energii! Dzień w Kazimierzu zakończyła wizyta w cukierni wypiekającej słynne koguty - dowodem na wyjątkowość smaku tego wypieku niech będzie fakt, że niewielu kogutom udało się w całości ,,dotrzeć” z dziećmi na miejsce noclegu.

Trzeciego dnia dzieci miały niepowtarzalną okazję uczestniczenia w pokazie sztuki kowalskiej. Dowiedziały się jak wyglądała kiedyś praca kowala i czym kowal zajmuje się dziś. Największe zainteresowanie i emocje wzbudziło podkuwanie konia, może dlatego, że rolę zwierzęcia odgrywał ... kolega z klasy.

Na zakończenie pobytu w tym uroczym zakątku Polski dzieciaki odwiedziły miejsce wyjątkowe - Sanktuarium Matki Bożej Kąbelskiej w Wąwolnicy, skąd w strugach deszczu powróciły do domu.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć. Znajdują się one w zakładce: Galeria.

NABOR NOWY

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.