^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Dziennik internetowy

o ewaluacji

Kalendarz

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

103052
DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj67
W tym tygodniuW tym tygodniu81
W tym miesiącuW tym miesiącu665
RazemRazem103052

Wycieczka kl. 5

Drugi dzień wyprawy uczniowie klasy 5 spędzili w Kazimierzu Dolnym podziwiając ślady dawnej historii oraz środowisko przyrodnicze okolic tego miasta – wąwozy lessowe. Wielką atrakcją tego dnia okazał się nie tylko spacer po mieście i poznawanie ciekawych obiektów, ale również zabawa w ,,wąwozie korzeniowym”, niepowtarzalna okazja do wyładowania nadmiaru energii! Dzień w Kazimierzu zakończyła wizyta w cukierni wypiekającej słynne koguty - dowodem na wyjątkowość smaku tego wypieku niech będzie fakt, że niewielu kogutom udało się w całości ,,dotrzeć” z dziećmi na miejsce noclegu.

Trzeciego dnia dzieci miały niepowtarzalną okazję uczestniczenia w pokazie sztuki kowalskiej. Dowiedziały się jak wyglądała kiedyś praca kowala i czym kowal zajmuje się dziś. Największe zainteresowanie i emocje wzbudziło podkuwanie konia, może dlatego, że rolę zwierzęcia odgrywał ... kolega z klasy.

Na zakończenie pobytu w tym uroczym zakątku Polski dzieciaki odwiedziły miejsce wyjątkowe - Sanktuarium Matki Bożej Kąbelskiej w Wąwolnicy, skąd w strugach deszczu powróciły do domu.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć. Znajdują się one w zakładce: Galeria.

KSP nabor

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Chrześcijańskie Granie

Relacja video z występów szkolnego koła muzyczno-instrumentalnego podczas Przeglądu "Chrześcijańskie Granie 2015", które odbyło się w kwietniu w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce" na Bielanach.

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.