^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

spotkanie rodzinno-formacyjne - 27 listopada 2016

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne rodziny na

rodzinno – szkolną

Mszę Świętą

celebrowaną przeze mnie (z kazaniem dla dzieci),

w najbliższą 1 niedzielę Adwentu

27 listopada o godz. 15.00

w naszym kościele

Msza będzie – jak zawsze - bardzo RODZINNA i ŻYWA!

a po Mszy Świętej…

zapraszam na spotkanie (do szkoły)

na rodzinną zabawę adwentową

zupełnie inną niż dotychczas:

- zdradzę tylko, że Tatusiowie wraz z dziećmi będą próbowali (drużynowo) udowodnić, że są podobni do świętego Józefa (jako mężowie i ojcowie)

A oceniać to będą Mamusie!

Nagrody dla zwycięskiej drużyny!

Spotkanie zakończymy (około g. 17.30) agapą przygotowaną przez klasę 6, ale jeśli przyniesiesz coś słodkiego jest to zawsze mile widziane

ks. Marcin

NABOR NOWY

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.