^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Dziennik internetowy

o ewaluacji

Kalendarz

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

Licznik odwiedzin

101614
DzisiajDzisiaj69
WczorajWczoraj73
W tym tygodniuW tym tygodniu420
W tym miesiącuW tym miesiącu1144
RazemRazem101614

Spotkanie z Robertem Kościuszko, pisarzem

Ukazało się na rynku kilka serii książek Roberta.

Seria Wojownik Trzech Światów 5 części: Wojownik, Pościg, Tata, Strażnicy, Początek

Seria Niewidzialna gra 5 części: Znamię , Babilon, Zakładnicy, Wygnanie, Jaskinia

Seria Klejnot Aswerusa 2 części: Królowa, Intryga

Seria Strażnicy Wiary 2 części : Gedeon, Samson

Robert jest też autorem trzech audiobooków dla rodziców. Pakiet dla rodzica zawiera trzy części: Małżonkowie czy dwa single, Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka, Misja ojciec.

Nowością wydawniczą jest dopiero wydana książka przygodowa o narodowym bohaterze Polski Tadeuszu Kościuszce „ Syn wolności”cz I.

 

KSP nabor

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Chrześcijańskie Granie

Relacja video z występów szkolnego koła muzyczno-instrumentalnego podczas Przeglądu "Chrześcijańskie Granie 2015", które odbyło się w kwietniu w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce" na Bielanach.

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.