^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Ogłoszenie o szkolno-rodzinnym wyjeździe do Żdżar 7-8 października

Przewidujemy:

- program religijno-wychowawczy dla rodziców i dla dzieci

(będą opiekunowie-nauczyciele do dzieci!)

- program integracyjny (wspólne zabawy, spacery)

- dobre warunki mieszkalne (pokoje z łazienkami!)

Koszt – nocleg-32 zł; śniadanie-8 zł, kolacja 10 zł, obiad 15x2=30 zł,

razem 80 zł od osoby ( dzieci poniżej 3 roku nie płacą nic, dzieci od 4-6 lat 50 %, 7-14 lat 75% )

Zbieranie zgłoszeń (mailem, ew. telefonicznie) :                  Adam Belina

 

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                     Tel: 509 399 637

 

Uwaga! Zbieramy zgłoszenia do środy piątku 29 września włącznie, potem musimy potwierdzić ilość osób w Domu Rekolekcyjnym. W razie wyczerpania się puli miejsc decyduje kolejność zgłoszenia.

NABOR NOWY

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.