^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Turniej Szachowy

 

W sumie drużyna zdobyła 20 pkt. Poszczególni zawodnicy uzyskali następujące rezultaty na kolejnych szachownicach:

1. Jan Olsztyński - 5 pkt.

2. Tomasz Plit - 3 pkt.

3. Stanisław Sitek - 5 pkt.

4. Helena Olsztyńska 7 pkt.

 

Poniżej rezultaty naszych asów w poszczególnych rundach:

I  KSP - SP 368 Białołęka 4-0

II PSP 108 - KSP 2-2

III KSP - SP 2 Węgrów 4-0

IV SP Stow. Sternik - KSP 3-1

V KSP - ZSP Puszcza Mariańska 1,5-2,5

VI SP 12 Białołęka - KSP 0-4

VII Dwujęzyczna SP 1 Wesoła - KSP 1,5-2,5

VIII KSP - SP Józefosław 1-3

 

Uczniowie godnie reprezentowali naszą Szkołę.

 

Szczegółowe wyniki oraz rezultaty indywidualne poszczególnych zawodników są dostępne pod poniższym linkiem serwisu turniejowego:
http://chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5044/results.html?l=pl&tb=206

 

 

NABOR NOWY

Najlepsza szkoła

w Warszawie

- najwyższy wynik Sprawdzianu szóstoklasistów

Projekty edukacyjne

logon

 

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w projekcie edukacyjnym Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Lepsza szkoła".

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.