^Do góry
 • 1
  "Nasza szkoła określając się jako część misji Kościoła pragnie zachowywać i przekazywać jego nauczanie poprzez formację duchową całej społeczności szkolnej, tworzenie środowiska promującego wartości katolickie oraz dzielenie się doświadczeniem wiary."
 • 2
  "Działania [szkoły] będą owocne, gdy świat wartości wyniesiony przez dziecko z domu rodzinnego będzie zbieżny ze światem wartości proponowanym przez szkołę. Szkoła może jedynie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka."
 • 3
  "Bardzo ważnym zadaniem, jakie stawiamy sobie w naszej pracy wychowawczej jest dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności przy jednoczesnym poszanowaniu indywidualnych zdolności oraz możliwości każdego ucznia."
 • 4
  "W placówkach Fundacji troszczymy się o wychowanie patriotyczne, ucząc miłości do Ojczyzny. Chcemy, aby nasi uczniowie poznawali zarówno światowe jak i europejskie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe."
 • 5
  "…rodzice są naturalnymi oraz niezastąpionymi wychowawcami swoich dzieci, dlatego szkoły kładą szczególny akcent na ścisłą współpracę z rodzicami wspierając ich w procesie wychowawczym."
baner

Termin Komunii i Rocznicy

Pierwsze spotkanie komunijne odbędzie się w niedzielę, 1 października o g. 15 (Msza Święta), w kościele bł. Władysława z Gielniowa, potem spotkanie w świetlicy dla dzieci i rodziców do ok. 18. Prosimy również o przyniesienie czegoś na agapę.

 

W roku szkolnym 2017-18 I Komunia Święta odbędzie się 20 maja (niedziela) o godz. 13.15 w par. bł. Władysława.

 

 

Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się 13 maja (niedziela) o godz. 13.15 w par. bł. Władysława

Copyright © 2013. KSP FNRR Rights Reserved.